O nás

Náš príbeh

V roku 2015 spolupracovali Josh s Kevinom v Habitat, keď Kevin častejšie hral hru „kde je najnovší dizajn“, aby sa spýtal: „Prečo nemajú dietetik správne miesto na stránke?“

Dizajnéri boli vždy flexibilnou partiou. Venovaný priniesť veľké nápady do života a ochotný použiť všetky možné nástroje a skákať cez všetky druhy obručí, aby sa ich práca vykonala. Žiaľ, príliš veľa nástrojov pre návrh sa zameriava na vytváranie izolovaných artefaktov namiesto na podporu prepojených pracovných postupov.

Dizajnéri potrebujú viac podpory pre polovicu svojej práce, ktorá nevytvára tvary, vyberá typy písma ani interakcie s prototypmi. Väčšina projektových úloh je organizovanie tímu, zabezpečenie vizuálnej konzistencie, aktualizácia zainteresovaných strán, dokumentovanie rozhodnutí, interpretácia spätnej väzby a poskytovanie práce na implementáciu.

Keď sa na to pozriete týmto spôsobom, je to jasné. Nepotrebujeme viac nástrojov vizuálneho dizajnu. Potrebujeme pomoc pri riadení našej práce a ako dizajn súvisí so zvyškom organizácie.

Tak začal Abstrakt. Naša vyvíjajúca sa odpoveď na to, ako veríme, že moderné dizajnérske tímy budú pracovať. Spoločný, transparentný a efektívny spôsob navrhovania. Vítame vás, aby ste boli súčasťou našej rastúcej komunity a pomáhali formovať túto cestu.

NASA misia

Chceme zdieľať awarness o diéte a zdravom životnom štýle